Kişiye Özel Üretim / Kendi Mücevherinizi Tasarlayın

Vinci Diamond’tan alışveriş yapmanın en büyük avantajlarından biride sadece size özel kendi tasarımınızı hayata geçirmenize olanak sağlamasıdır. Her aşamasına dahil olabildiğiniz hayalinizdeki aile yadigarına dönüşecek takınızı tam sizin istediğiniz gibi, size özel olarak yapıyoruz. Üstelik bu hizmete çok hızlı ve son derece bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

Vinci Diamond, beğendiğiniz veya dizayn ettiğiniz bir modelin 3 boyutlu çizimini ücretsiz olarak sizin için hazırlar ve onayınıza sunar. Onayınızın ardından sedakarlarımız (zanaatkar ustalarımız ) tarafından ürününüzün kusursuz olabilmesi için sırasıyla kalıbının çıkarılması, metal dökümü, taş mıhlaması ve son olarak cila, rodaj işlemlerini gerçekleştirerek size gönderilmek üzere hazır hale getirirler. Özel tasarım ürünlerin hazırlanma süreci istenilen mücevherin özelliklerine göre hesaplanmaktadır.

Hazır hale getirilmiş mücevherler ilk önce resim gönderilerek sizinle paylaşılır ve hemen akabinde özel hediye paketi ile birlikte size teslim edilir.

Çok özel bir mücevhere sahip olabilmek için tasarladığınız veya yapılmasını istediğiniz ürünün resimlerini ve kullanılmasını istediğiniz metal, taş özelliklerini vincidiamond@gmail.com veya iletişim formumuzdan bize bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla

VINCI DIAMOND