Teslimat ve İade

Vincidiamond.com sanal mağazamızda satışa sunulan mücevherlerin, fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını mücevherinizi elinize aldığınızda siz de göreceksiniz.

Bununla birlikte, www.vincidiamond.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Yüzüğün içine yazı yazdırmış olmanız iadeye engel değildir.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının www.vincidiamond.com’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

Bildirim için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Vincidiamond.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde ve tasarım modellerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

TESLİMAT

Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından ücretsiz olarak tarafınıza teslim edilecektir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar vincidiamond.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz  tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak el yapımı (işçiliği) ile hazırlanır. Mücevher yüzük ölçüsünü belirtmeyen müşterilerimizin mücevherleri standart ölçü oranlarında hazırlanarak teslim edilmektedir. Mücevherler, özel ahşap kutusu, ürün sertifikası, pırlanta taş sertifikası, fatura belgesi ile birlikte özel korumalı ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli bir şekilde teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. Ürünlerin kargoya verilme süresi kişiye özel ürünler hariç 4-5 iş günü maksimum 7 iş günüdür. Acil olan siparişleriniz için vincidiamond.com iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi vincidiamond.com'a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz.

Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Vincidiamond.com iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Saygılarımızla

VINCI DIAMOND