Vinci Diamond Hakkında

Kuyumculuk sektöründe bulunmuş bir ailenin deneyimini miras alıp pırlanta ile birlikte kullanmaya başlamıştır. Farklı bir şeyler yapma arzusu ile modern tasarıma önem verip yurtdışı ve yurtiçi çözüm ortaklarına kendini ispatlamış, pırlanta da uzmanlaşmıştır. Ülkemizde altının ön planda olduğu, pırlantanın ışıltısını kapatan klasik modellerin aksine, doğanın mucizesi değerli taşların ön planda olduğu, ışıltısıyla herkesin beğenisini kazanan modern tasarım ve de koleksiyonlarını sizlere sunmaktadır.

Amacımız, marka imajını her daim geliştirerek, çözüm ortaklarımız ile birlikte sizlerin güvenilir, kaliteli ve de keyifli alışveriş yapabilmenizi sağlayabilmektir.

Hedefimiz, kendi sektöründe teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak internet üzerinden online mücevherat satışının güvenilir firması olabilmektir.

Vinci Diamond mücevherlerinin her biri ilk defa yapılıyormuş gibi zanaatkâr ustalarımız tarafından gerçekleştirilen el yapımı (işçiliği) ile yapılmaktadır. Kıymetli taş ve de metal sertifikaları için tüm dünyada ki mücevherat şirketlerinin kullandığı, güvenirliği %100 kanıtlanmış uluslararası geçerliliğe sahip (GIA, HRD, AGS, EGL, IGI, IDL) laboratuvarlarının kıymetli taş sertifikaları ile markamızın kimliği olan garanti sertifikamız kullanılmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortaklarımız ile birlikte, kaçak elmas ticaretine karşı düzenlenmiş Kimberley Süreci Sertifikası anlaşmasına uygun toplamda 250.000 adet her çeşit şekil ve karat boyları olan değerli taş envanterimiz bulunmaktadır. Stokaki bu taşlarımızın tamamının uluslararası geçerliliğe sahip (GIA, HRD, AGS, EGL, IGI, IDL) gibi laboratuvarlardan alınmış pırlanta taş sertifikaları bulunmaktadır.

Saygılarımızla

VINCI DIAMOND